قیمت روز گاو و گوساله زنده برای کشتار

قیمت گوساله زنده امروز با وزن متوسط در تهران و کرج اعلام شد. برای خرید گاو زنده و گوساله برای کشتار و قربانی کردن در عید قربان، ماه محرم و نذری می توانید از مرکز ذبح بهداشتی دام کشتار اقدام کنید.

نرخ گاو و گوساله کیلویی محاسبه می شود. به این صورت که وزن آن ضربدر قیمت هر کیلو گرم گوشت دام زنده می شود. لازم است بدانید که کلیه خدمات دام در مجموعه گوسفند 1400 برای کشتار روز، قربانی در عید قربان، قربانی در عاشورا و تاسوعا، قربانی برای نذری دادن، رفع حاجت، مصرف گوشت قرمز روزمره، قربانی کردن در مراسم های مختلف همچون عروسی، جشن، حجاج، عید و … عرضه می شود.

قیمت گوساله زنده 99 و 1400

یکی از مهمترین بخش های در این بخش مربوط به قیمت گوساله زنده در مرکز عرضه و کشتارگاه می شود. قیمت در سال 99 نوسانات زیادی داشت که با همان قیمت ماه های پایانی سال وارد سال جدید 1400 شدیم. گوشت گوساله جزو یکی از محبوبترین گوشت های قرمز است که در سطح کشور ایران و دیگر کشورهای جهان مورد استفاده قرار میگیرد. همانطور که قبلا در رابطه با گوشت گوسفندی گفتیم، برخی افراد تمایل به مصرف گوشت گاو و گوساله دارند و برخی دیگر تنها گوشت گوسفندی را برای مصارف روزمره خود انتخاب می کنند.

خرید گوساله زنده در تهران و کرج

قیمت گوساله زنده 1400 در تهران و کرج برای کشتار روز توسط اتحادیه ناظر بر این صنف اعلام می شود. ما سعی داریم هر روزه قیمت ها را داخل سایت بروز کرده و نرخ جدید تعیین شده برای دام زنده کشتار را در سایت درج کنیم. اما گاهی مواقع ممکن است به دلیل ترافیک کاری فرصت آپدیت سایت وجود نداشته باشد. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که حتما برای دریافت قیمت دقیق حتما تماس بگیرید.

گوساله به انگلیسی calf 🐮 که غلط املایی آن ‘,shgi ckni می باشد.

گاو به انگلیسی cow 🐄 که غلط املایی آن ‘h, ckni می باشد.

قیمت گاو زنده

مورد دیگری که باید به آن توجه داشته باشیم مربوط به قیمت گاو زنده 1400 می باشد. برخی از مشتریان جهت قربانی کردن یا کشتار برای مصرف گوشت قرمز نیاز به دام زنده بزرگتری دارند. بنابراین این افراد می توانند گاو را برای کشتار انتخاب کنند. ما قبلا در رابطه با قیمت گوسفند زنده و بره صحبت کرده ایم و همچنین دلیل وجود اختلاف بین آن دو را نیز بررسی کردیم. در اینجا هم باید بگوییم که نسبت قیمت گاو به گوساله به همین صورت می باشد. البته در ادامه هم در رابطه با اختلاف قیمت بین این دو را با هم بررسی می کنیم.

قیمت گوساله زنده نسبت به قیمت گاو زنده روز کمی بیشتر می باشد. دلیل وجود این تفاوت قیمت در هر کیلو گرم گوشت دام زنده گوساله مربوط به جوان تر بودن آن می باشد. گوساله ها به دلیل جوان تر بودن دارای گوشت خوشمزه و لذیذی می باشند. همین مورد سبب شده از نرخ آن نسبت به قیمت گاو که وزن بیشتری دارد گرانتر می باشد. پس دلیل گران بودم با وزن پایین نسبت به دام زنده با وزن متوسط بالا این مورد است که نسبت به همین دام ها به همین شکل می باشد.

این مورد در رابطه گوسفند و بره، بز و بزغاله، شتر و بچه شتر و سایر دام ها و حتی طیور محلی به همین شکل است.

مرکز خرید گوساله زنده

اگر برای ثبت سفارش گاو و گوساله جهت کشتار و قربانی کردن به دنبال مرکز خرید گوساله زنده معتبر با ذبح بهداشتی هستید می توانید در صورت تمایل به صورت حضوری به مراکز عرضه مختلف مراجعه کرده تا با آنها از نزدیک آشنا شوید. مجموعه گوسفند زنده 1400 به عنوان مرکز معتبر خرید و فروش گاو و گوساله با مجوز رسمی در سطح شهر تهران و کرج فعالیت می کند. هیچ فرقی نمی کند که شما در کدام منطقه باشید. اگر بخواهید به صورت غیر حضوری و بدون نیاز به مراجعه و صرف زمان خرید کنید، تنها کافیست با شما تلفن درج شده در سایت به عنوان شماره مرکز فروش گاو زنده در تهران تماس بگیرید.

دقت داشته باشید که کشتارگاه عرضه این دام در استان تهران و استان البرز زیاد می باشد. تنها برخی از این مراکز دارای مجوز رسمی هستند. سایر مراکز به صورت غیر رسمی بدون داشتن مجوز رسمی شهرداری در حال فعالیت هستند. البته وجود یا عدم وجود مجوز با وجود اینکه ملاک خوبی برای انتخاب مرکز خرید و فروش می باشد اما گاها در برخی از کشتارگاه ها کیفیت ارائه خدمات این دو متفاوت می باشد. پس به این موارد حتما توجه لازم را داشته باشید تا مشکلی در خرید شما پیش نیاید.

قیمت گوساله زنده

قیمت گوشت گوساله کیلویی چند است؟

موضوع مهمی دیگری که حتما باید در رابطه با آن اطلاعات لازم را داشته باشید مربوط به گوشت گوساله در بازار می باشد. همراهان گرامی توجه داشته باشید که هر کیلو گوشت نسبت به قیمت هر کیلو گوساله زنده متفاوت است. در حال حاضر با شرایط فعلی کشور در بازار دام زنده تهران و کرج نوسان قیمت گوشت گوساله بسیار زیاد بوده و هر روزه ممکن است تغییراتی داشته باشد. بنابراین در صورتی که قصد خرید گوشت دارید می توانید از طریق قصابی های موجود در بازار که در محدوده محل زندگی شما هستند نرخ روز را دریافت کنید.

چرا به جای گوشت گوساله بهتر از گوساله زنده خریداری کنیم؟

حتما شما هم مشاهده کرده اید که برخی افراد تمایل به خرید گوشت از قصابی دارند. البته در کنار این دسته افراد، تعدادی از مردم نیز تنها تمایل به خرید گوساله زنده برای کشتار و ذبح را دارند. چه تفاوتی بین این دو وجود دارد؟ و چه عاملی سبب این انتخاب می شود. در اینجا لازم دانستیم که به شما بگوییم اکثر افراد که شرایط لازم را دارند به جای خرید مستقیم گوشت از قصابی ، دام زنده را انتخاب می کنند. دلایل زیادی وجود دارد که اگر شما هم با آنها آشنا شوید مطمئنا نوع زنده را برای خود انتخاب خواهید کرد.

برخی تفاوت و یا به اصطلاح مزایای خرید گوساله و گاو زنده نسبت به خرید گوشت شامل موارد زیر می باشد.

  • زمانی که دام زنده خریداری می کنید قیمت بسیار به صرفه تر خواهد بود.
  • بعد از ذبح گاو و گوساله شما گوشت تازه خواهید داشت.
  • از سلامت و سالم بودن کامل حیوان مطمئن خواهید بود.
  • از ذبح بهداشتی و درست حیوان نیز خیالتان راحت می باشد.
  • و …

اینکه کدام مورد بهتر است را می توانید در رابطه با مزایای نوع دام زنده برای کشتار در بالا مطالعه کنید و خودتان در رابطه با این موضوع تصمیم بگیرید.

قیمت گاو زنده

نکته: ممکن است اکنون برای شما سوال پیش بیاید که ما یک گاو بزرگ یا گوساله را چگونه خریداری کنیم زمانی که تنها قصد خرید 5/6 کیلو گوشت را داریم. این سوال بسیار بجا و درست است. توجه کنید که شما نباید به تنها این کار را انجام دهید. شما می توانید با چند نفر از همسایگان، اقدام، آشنایان و … گروه چند نفره تشکیل داده و با هم اقدام به خرید گوساله زنده کنید. در این صورت هزینه برای هر خانواده کمتر خواهد بود و در نهایت بعد از ذبح دام، گوشت آن به طور مساوی بین افراد تقسیم می شود.

متوسط وزن گوساله زنده

وزن گوساله زنده قیمت آن را برای ما مشخص می کند. همانطور که در ابتدا عرض کردیم، تعیین نرخ خرید گوساله کیلویی می باشد. یعنی مبلغ اعلام شده برای هر کیلو گوشت گوساله زنده می باشد. تصور کنید الان در حال حاضر قیمت هر کیلو 50 هزار تومان باشد. اگر شما یک گوساله با وزن متوسط 200 کیلو انتخاب کنید، به راحتی با ضرب قیمت هر کیلو در وزن گوساله مبلغ و هزینه نهایی خرید مشخص خواهد شد. برای این اعداد که به صورت فرضی در نظر گرفتیم، فرمول محاسبه آن به این شکل ( 50000 هزار تومان * 200 کیلو گرم [وزن گوساله]) خواهد بود. در نهایت مبلغ خرید برای این مقدار وزن گوساله 10 میلیون تومان می شود.

متوسط وزن گاو زنده

همانند متوسط وزن گوساله زنده موضوع وزن گاو زنده نیز اهمیت زیادی در تعیین قیمت خرید گاو دارد. بنابراین شما هنگام مراجعه به مرکز خرید و فروش باید متوسط وزن گاو زنده را که برای خرید در نظر دارید به فروشنده اعلام کنید. فرمول محاسبه هزینه نهایی خرید برای گاو هم دقیقا مثل مورد بالا بوده و مبلغ روز ضربدر وزن آن خواهد شد.

در بالا هم اشاره کردیم که قیمت گاو نسبت به قیمت گوساله کمی ارزانتر است. یک از دیگر دلایل این مورد علاوه بر جوان بودن گوساله که بالاتر توضیح دادیم، مربوط به وزن آنها می باشد. دام های سنگین وزن همچون گاو که وزن زیادی دارد برای فروشندگان سود خوبی خواهد داشت. اما بر خلاف دام زنده سنگین وزن، دام زنده با وزن پایین برای مراکز فروش سود کمتری دارد. بنابراین وزن گاو و گوساله زنده روی قیمت روز آنها تاثیر مستقیمی دارد.

البته لازم است بدانید که مورد اشاره شده در بالا تنها در برخی مراکز رخ میدهد و ممکن است بسیاری از مراکز فروش هر دو آنها را با یک قیمت محاسبه کنند.

خرید گاو و گوساله گوشتی مستقیم از دامدار

همه ما میدانیم که وجود دست دلال در بازار سبب افزایش قیمت گوساله زنده و گاو زنده می شود. هر زمان بخواهید از طریق واسطه و دلال اقدام به خرید دام کنید باید مبلغ بیشتری نسبت به نرخ امروز پرداخت کنید. مجموعه ما به عنوان یک مرکز رسمی خرید و فروش گاو و گوساله مفتخر است که توانسته خدمات دام کشتار روز را بدون وجود دست دلالان و واسطه در تهران و کرج در سطح گسترده عرضه کند. توجه داشته باشید که زمانی که قصد خرید برای قربانی کردن دارید باید از نظر واقعی بودن دام، سالم بودن دام و بسیاری موارد دیگر اطمینان حاصل کنید.

در صورتی که قصد خرید گوساله زنده در عید قربان برای قربانی کردن را دارید، باید بگوییم که گروه ما به طور رسمی در زمینه فروش گاو و گوساله برای قربانی کردن در عید قربان تا غدیر، قربانی در ماه محرم که مربوط به روزهای عاشورا و تاسوعا می باشد، نذری و … فعالیت دارد.

مرکز خرید گاو و گوساله زنده گوشتی

پرورش و رشد ارگانیک و 100% طبیعی

مصرف محصولات ارگانیک اهمیت بسیار زیادی دارد. ما در مجموعه گوساله زنده 1400 تمامی دام ها اعم از دام زنده گوساله و گاو زنده، بره و گوسفند زنده، بزغاله و بز زنده و …به صورت کاملا طبیعی رشد کرده و مصرف آن ها در مراتع کوهستانی از طریق گیاه می باشد. هیچگونه داروهای شیمیایی یا خوراک شیمیایی در این مجموعه صورت نگرفته و خوشحالیم که با جزات می توانیم بگوییم یکی از مرکز معتبر فروش محصولات دامی ارگانیک در تهران و کرج هستیم. اگه شما هم دوست دارید از محصولات یا به اصطلاح گوشت ارگانیک استفاده کنید، می توانید همین حالا در صورت تمایل و امکان به مرکز کشتارگاه ما مراجعه کنید. در صورت عدم امکان مراجعه حضوری می توانید از طریق تماس تلفنی اقدام به سفارش دام زنده ارگانیک کنید.

خرید و فروش گوساله زنده اینترنتی

قیمت گوساله زنده آنلاین از طریق سایت مرکز خرید و فروش گاو گوشتی برای کشتار روز، عید قربان، قربانی در مراسمات مذهبی همچون عاشورا و تاسوعا و … عرضه می شود. نرخ تعیین شده برای این دام زنده از جانب اتحادیه دام کشتار تعیین می شود. در صورتی که شما هم مثل اکثر مشتریان ما می خواهید بدون مراجعه حضوری اقدام به خرید اینترنتی و سفارش از طریق شماره تلفن تماس مرکز عرضه گاو زنده شهرداری و مراکز کشتارگاه اقدام به ثبت سفارش کنید می توانید در هر ساعت از شبانه روز حتی در روزهای تعطیل با ما در ارتباط باشید. جهت دریافت قیمت گاو و گوساله بروز با مشاوران ما در مجموعه گوسفند زنده 1400 در ارتباط باشید.