قیمت گوسفند زنده قربانی در بازار گوسفندان تهران و کرج

قیمت گوسفند زنده قربانی در تهران و کرج یکی از خدمات اصلی سایت گوسفند 1400 می باشد. برای دریافت قیمت امروز با شماره تلفن تماس مرکز خرید و فروش گوسفنده زنده در تهران تماس بگیرید. این وب سایت خدمات خود را برای کشتار روز عرضه می کند. در ادامه اطلاعاتی در رابطه با نرخ و قیمت روز همراه با برخی نکات لازم را برای شما توضیح میدهیم.

جهت دریافت قیمت دقیق برای امروز جهت قربانی و ذبح در عید قربان، ماه محرم، عقیقه، نذری و … با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

قیمت گوسفند زنده

مهمترین سوالی که افراد هنگام مراجعه به مرکز فروش گوسفندان میپرسند مربوط به قیمت روز می باشد. لازم است در این بخش اشاره کنیم که قیمت گوسفنده زنده امروز توسط اتحادیه دام زنده اعلام می شود. هر روز قیمت جدید اعلام شده توسط اتحادیه داخل سایت قرار داده خواهد شد. از آنجایی که نوسانات بسیار زیادی وجود دارد، پیشنهاد ما این است که حتما با شماره تلفن مراکز کشتار تماس گرفته و نرخ دقیق را دریافت کنید. مجموعه ما با دارا بودن مجوز رسمی شهرداری به عنوان یکی از مراکز معتبر و قابل اعتماد در زمینه فروش گوسفند می باشد.

برای خرید با قیمت روز گوسفنده زنده 1400 برای کشتار و قربانی می توانید در هر ساعت از شبانه روز با مشاوران ما تماس گرفته و جزئیات لازم را از آنها بپرسید. همچنین لازم است بدانید که خدمات ما در کل مناطق تهران و کرج عرضه می شود.

گوسفنده زنده

گوسفند چیست؟

گوسفند به انگلیسی Sheep نام یک حیوان اهلی گیاه خوار است که امروزه در تمام کشورهای دنیا پرورش داده می شود. گوسفندان نژادهای مختلفی دارند و انسان ها آن را برای مصرف گوشت، پشم، شیر و پوست آن نگهداری می کنند. لازم به ذکر است که برخی نژاد گوسفندان دارای ویژگی های منحصر به فرد خودشان می باشد. تعدادی از آنها جزو نژاد شیری، برخی گوشتی، پشمی و پوستی هستند. البته باید بگوییم که اکثر آنها دارای این ویژگی ها هستند. یعنی ممکن است یک گوسفند نژاد پشمی و گوشتی و شیری باشد. در اکثر مواقع به این شکل می باشد.

در حال حاضر در ایران از این حیوان که در دسته نشخوار کنندگان چهار پا و حیوانات مزرعه قرار دارند برای همین اهداف نگهداری می شود. دامدارن از طریق پرورش این نوع دام زنده امرار معاش می کنند.

صدای گوسفند:

خرید گوسفند زنده برای عید قربان و عاشورا

گوسفند زنده عید قربان و دام زنده عاشورا و تاسوعا برای قربانی و ذبح یکی از آداب و رسوم دیرینه در ایران و کشورهای مسلمان می باشد. داستان قربانی کردن گوسفند در عید قربان به موضوع حضرت ابراهیم و پسرش اسماعیل برمیگردد که خداوند یک گوسفند برای قربانی برای آنها فرستاد. از آن پس مردم کشورهای مسلمان در جهان هر ساله در روز قربان اقدام به خرید گوسفند زنده کرده و به این مناسب دست به ذبح قربانی می کنند و این روز را جشن می گیرند.

عید قربان جزو یکی از مهمترین اعیاد در کشور می باشد و مردم هر سال به رسم و آیین خود که ممکن است در برخی شهرهای شرایط مختلفی داشته باشد، این کار را انجام داده و دین خود را ادا می کنند.

داستان عید قربان به طور مختصر

قیمت گوسفند زنده عید قربان

مرکز خرید و فروش گوسفند زنده شهرداری

میادین شهرداری در مناطق مختلف شهر وجود دارد. در شهرهای بزرگ چندین میدان دام زنده در نظر گرفته می شود که برای خرید و فروش دام زنده در میدان های شهرداری است. در این بخش قصد داریم اشاره ای به موضوع قیمت دام زنده شهرداری داشته باشیم که اگر تمایل به خرید از این میادین هستید می توانید با مجموعه گوسفنده زنده شهرداری 1400 که برای ذبح و قربانی می باشد تماس بگیرید.

علاوه بر میادین فروش دام زنده برخی مراکز خرید و فروش دام کشتار وجود دارند که به صورت خصوصی فعالیت می کنند. البته برخی از آنها دارای مجوز رسمی شهرداری هستند و برخی دیگر بدون مجوز و پروانه کسب در حال فعالیت می باشند. در صورتی که می خواهید از یک مرکز معتبر و مطمئن خرید کنید می توانید همین حالا با ما ارتباط برقرار کنید.

قیمت دام زنده عید قربان نیز یکی از سوالات مهم برای مشتریان می باشد. ما در ادامه به طور مفصل در رابطه با قیمت در عید قربان و همچنین قیمت در ماه محرم برای عاشورا و تاسوعا صحبت خواهیم کرد. اگر تمایل دارید در رابطه با خرید و فروش دام کشتار روز اطلاعات کافی داشته باشید در ادامه با ما همراه باشید.

خرید مستقیم از دامدار برای قربانی

اگر دوست دارید بدون دلال و بدون هیچ واسطه ای اقدام به خرید گوسفند زنده کنید باید به شما بگوییم که این مجموعه بدون هیچگونه واسطه و دلال در حال فعالیت می باشد. وجود دست دلالان در بازار دام سبب افزایش قیمت آن شده و گاهی برخی دام ها و گوسفندان مریض و پیر را به فروش میرسانند. مشکلات وجود واسطه بسیار زیاد بوده و هیچ ارزشی ندارد. بنابراین ما مفتخر هستیم که با اعلام کنید به عنوان یکی از مراکز ذبح بهداشتی دام زنده گوسفند هستیم که خودمان اقدام به پرورش و پرواربندی گوسفندان می کنیم.

خرید گوسفند زنده به صورت مستقیم از دامدار دارای مزایای بسیار زیادی می باشد که ممکن است شما با آنها آشنا باشید. برخی از این موارد شامل: رشد ارگانیک گوسفندان، تغذیه سالم، سالم و سرحال بودن دام ها، جوان بودن و … که همگی از اهمیت زیادی برخورد می باشند. البته موضوع قیمت در این بخش نیز وجود دارد. زمانی که شما به طور مستقیم از دامدار خرید کنید، مطمئنا قیمت گوسفنده زنده برای شما کمتر خواهد بود.

عرضه انواع نژاد گوسفندان ایرانی برای قربانی و ذبح

در بالا در بخش گوسفند چیست اشاره کوتاهی به انواع نژاد گوسفندان داشتیم. در تمامی کشورهای جهان گوسفندان مختلفی در حال پرورش می باشد که هر کدام از گونه های مختلفی هستند. ما در این قسمت قصد داریم برخی از بهترین نژاد گوسفندان ایرانی که برای کشتار و ذبح مورد استفاده قرار میگیرد را برای شما معرفی می کنیم. لازم است ابتدا به این موضوع دقت کنید که برای دام کشتار روز در کشتارگاه ها اکثرا از نژاد گوسفند گوشتی استفاده می شود.

به طور کلی دسته بندی این حیوان اهلی را می توان به سه قسمت تقسیم کرد.

 • گوسفندان شیری
 • گوسفندان گوشتی
 • گوسفندان پشمی

توجه داشته باشید که حالت ترکیبی برای آنها وجود دارد و ممکن است هر سه مورد در یک نوع نژاد خاص وجود داشته باشد. امروزه بهترین نژاد گوسفندان ایرانی که برای ذبح و کشتار یا به به اصطلاح برای قربانی کردن در نظر گرفته می شود شامل چندین نژاد خوب هستند که اکثر ویژگی های بالا را دارند. اشاره به این موضوع که قیمت گوسفندان در نژاد های مختلف می تواند کمی متفاوت باشد که آن هم به دلیل مزایای نژاد مربوطه می باشد.

 • گوسفند افشاری
 • گوسفند مغانی
 • گوسفند کردی
 • گوسفند سنگسری
 • و …

گوسفند زنده شهرداری

از کجا گوسفند زنده بخریم؟

برای عید قربان از کجا گوسفند زنده بخریم بهتر است. سوالی که اهمیت بسیار زیادی دارد و بسیاری افراد از اهمیت آن اطلاعی ندارند. زمانی که ما برای قربانی کردن و یک کار خیر اقدام به خرید گوسفند زنده می کنیم باید از سالم بودن یا به اصطلاح بیمار نبودن حیوان مطمئن باشیم. یکی از نکاتی که شما هنگام خردی باید به آن توجه کنید مربوط به همین موضوع است. از آنجایی که تشخیص سلامت گوسفند کار دشواری هست و هر کسی که هیچ آشنایی در این زمینه ندارد نمی تواند این مورد را متوجه شود. البته برخی علائم ظاهری وجود دارند که نشان دهنده بیمار یا ناسالم بودن دام می باشد. در ادامه برخی از این نوع علائم را برای شما توضیح میدهیم.

اگر شما هم مثل بسیاری از دیگر همشهریان گرامی دنبال این هستید که بدانید از کجا گوسفند زنده بخریم که قابل اطمینان و معتبر باشد تنها پاسخ ما این است که از مراکز معتبر که مکان مشخصی دارند و دارای مجوز می باشند خرید کنید.

تفاوت قیمت گوسفند با بره چیست؟

اگر برای شما هم جای سوال است که چرا قیمت گوسفند زنده با قیمت بره زنده فرق می کند در این قسمت توضیحات لازم در رابطه با این اختلاف قیمت بین این دو را توضیح میدهیم. ممکن است در نگاه اول پاسخ این سوال برای شما مشخص باشد. اصلی ترین تفاوت مربوط به جوان بودن بره می باشد. بره ها به دلیل جوان بودن و دارا بودن گوشت خوشمزه تر و البته شاداب تر دارای طرفداران خاص خودشان می باشند. این مورد یکی از عوامل تاثیر گذار روی قیمت بره زنده نیز می باشد. از طرفی هم میزان سوددهی فروش بره زنده برای دامداران یا مراکز کشتار دام زنده کم می باشد. این مورد نیز در اختلاف قیمت این دو تاثیر گذار است.

هر چند افراد بر اساس نیاز خود اقدام به خرید می کنند. یعنی قرار نیست حتما بره بخریم. ممکن است نیاز شما طوری باشد که لازم است یک گوسفند 50 کیلویی خریداری کنید. و همچنین ممکن است نیاز شما طوری باشد که لازم است یک بره 30 کیلویی کوچک تهیه کنید.

قیمت گوسفنده زنده

قیمت بز زنده

یکی از خدمات ما در مجموعه گوسفند زنده 1400 مربوط به خرید و فروش بز زنده می باشد. در صورتی که نیاز به خرید بز زنده برای کشتار دارید، در این بخش به معرفی این سرویس خواهیم پرداخت. همانطور که میدانید برای مصرف گوشت قرمز افراد بیشتر دنبال گوشت گوسفندی یا گوشت گوساله هستند. اما در این میان هستند برخی افراد که برای موارد مختلفی نیاز به خرید گوشت قرمز بز دارند. قیمت گوشت بز ارزان تر از نوع گوسفندی و گوساله می باشد. البته از آنجایی که جزو یکی از گونه های خاص حیوانات اهلی است کمی گوشت آن با سایر دام ها متفاوت است.

بسیاری از مردم از فواید عالی گوشت بز اطلاع دارند و همین امر سبب می شود برخی مواقع اقدام به خرید بز زنده کنند. لازم است به شما بگوییم که از این نوع دام برای رفع بیماری های خاص یا فواید خاصی که ممکن است توسط پزشک تجویز شود نیز استفاده می کنند.

قیمت بز نسبت به قیمت گوسفنده زنده امروز کمتر است. کسانی که تمایل به تهیه و سفارش بز دارند می توانند با بخش فروش ما در ارتباط باشند.

قیمت کهره زنده

به بچه بز بزغاله گفته می شود. در برخی از شهرهای ایران بزغاله زنده را با عنوان کهره زنده می شناسند. در این بخش اشاره ای به قیمت کهره زنده خواهیم داشت. در بالا در رابطه با تفاوت قیمت بره و گوسفند زنده جزئیاتی را برای شما توضیح دادیم. موضوع قیمت بزغاله زنده و بز نیز به همین صورت است که کهره دارای نرخ بیشتری نسبت به والدین خود می باشد.

قیمت گوسفند زنده کیلویی چند است؟

برخی افراد از ما در رابطه با قیمت گوشت گوسفندی زنده سوال می کنند. همه ما میدانیم که برای خرید دام زنده شهرداری هزینه و قیمت اعلام شده برای هر کیلو گوسفند می باشد. توجه داشته باشید که یکی از مهمترین نکات در رابطه با قیمت هر کیلو گوسفنده زنده مربوط به وزن آن می باشد. یعنی نرخ هر کیلو ضربدر کل وزن دام خواهد شد. بالاتر در رابطه با نرخ روز در مراکز کشتار صحبت کردیم و همان مورد دقیقا به همین بخش نیز مربوط می شود. بنابراین جهت دریافت نرخ کیلویی دام زنده کشتار روز می توانید از طریق تماس تلفنی با مرکز فروش ارتباط برقرار کنید.

قیمت گوسفنده زنده امروز

میزان گوشت خالص دام زنده بعد از ذبح و قربانی

حتما برای شما هم این موضوع جای سوال است که چه مقدار از وزن گوسفند و بره یا هر دام زنده دیگر گوشت خالص است. در رابطه با این موضوع باید بگوییم که عوامل زیادی در میزان خالص گوشت دام بعد از کشتار تاثیر گذار است. اصلی ترین عامل مربوط به نوع نژاد گوسفندان می باشد. اما اگر بخواهیم میزان متوسط یا میانگین گوشت خالص دام زنده بعد از قربانی و ذبح را خدمت شما توضیح دهیم می توان گفت که چیزی حدود 40 الی 60 درصد دام بعد از ذبح گوشت خالص خواهد بود.

به طور کلی وزن لاشه گوسفندی بعد از ذبح اگر جزو نژادهای گوشتی خوب باشد می تواند حدود 50 الی 60 درصد بازدهی گوشت قرمز داشته باشد. به طور کلی برای اینکه شما دقیقا بدانید وزن لاشه آن به طور خالص چه مقدار وزن دارد باید عدد 40 الی 60 را در نظر بگیرید.

دقت داشته باشید که ما در اینجا سعی کردیم عددی را به شما بگوییم که به طور کلی مقدار وزن خالص دام زنده بعد از ذبح را بدانید. این مقدار می تواند برخی مواقع متفاوت باشد. به این منظور که امکان افزایش و کاهش آن نیز وجود دارد.

وضعیت قیمت روز گوسفنده زنده در بازار

زمانی که در رابطه با پیش بینی قیمت دام زنده صحبت می کنیم یا قصد داریم در رابطه با وضعیت قیمت گوسفنده زنده جزئیاتی را بررسی کنیم باید بر اساس تاریخ روز این موضوع را مورد بررسی قرار داد. یکی از مهمترین نکات در این رابطه که باید بدانید نرخ دام زنده بروز در شهرهای مختلف ایران می باشد. برای مثال ممکن است قیمت روز تهران با قیمت در اصفهان متفاوت باشد. به همین منظور ما در اینجا برای شما جدول قیمت گوسفند زنده برای امروز را آماده کرده ایم که می توانید در اینجا همراه با جزئیات داخل نمودار نرخ دام را مشاهده کنید.

عوامل زیادی وجود دارند که می توانند در پیش بینی قیمت دام زنده آنها را در نظر گرفت. با این وجود این موضوع خارج از حوصله این بخش بوده و در مقالات آتی از سایت گروه گوسفند زنده 1400 موضوع مهم پش بینی افزایش یا کاهش هم را برای شما قرار خواهیم داد.

متوسط وزن گوسفنده زنده

اکثرا مشتریان از ما سوال می کنند که میانگین و متوسط وزن گوسفنده زنده امروز چقدر است. منظور مشتریان گرامی ما این است که یک گوسفند بالغ که ممکن است میش یا قوچ باشد چه مقدار وزن دارد. توجه داشته باشید در رابطه با وزن گوسفند باید بگوییم که این مورد در نژاد های مختلفی که در بخش انواع نژاد گوسفندان ایرانی توضیح دادیم متفاوت است. یعنی ممکن است یک گوسفند زنده یک ساله در نژاد خاص با یک مورد دیگر در دیگر نژادها با همین مقدار سن متفاوت باشد.

بنابراین نمی توان به طور کلی این موضوع را در نظر گرفت. اما از آنجایی که هدف همشهریان گرامی مربوط به فهمیدن وزن حدودی هنگام خرید گوسفند برای کشتار است باید بگوییم که شما می توان این مقدار وزن متوسط را چیزی حدود 50 کیلو گرم الی 60 کیلو در نظر داشته باشید. این اعداد در حالت متوسط برای نژادهای مختلف همچون گوسفند افشاری، مغانی، کردی، سنگسری و … در نظر گرفته شده است. بیشتر مشتریان در تهران و کرج هنگام مراجعه به مرکز خرید و فروش دام زنده در تهران اکثرا این حدود وزن را برای خود در نظر میگیرند.

خرید گوسفند زنده برای عید قربان

عوامل تاثیر گذار روی وزن گوسفند چیست؟

از آنجایی که موضوع وزن گوسفنده زنده قیمت روز را مشخص می کند، ممکن است بخواهید عواملی که روی وزن گوسفندان تاثیر می گذارند را بداند. دقت داشته باشید که یک دامدار پاسخ این سوال را به خوبی می داند. اما کسانی که هیچ دانشی در زمینه دامداری و پرورش گوسفند ندارند پاسخ این سوال را به خوبی نخواهند دانست. به طور کلی چندین عامل اصلی روی وزن گیری گوسفند تاثیر گذار است. برخی از این موارد عبارتند از:

 • نوع نژاد گوسفندان
 • نوع تغذیه
 • محل پرورش
 • زیست بوم
 • گوشتی / شیری / پشمی
 • و …

به طور کلی می توان گزینه های بالا را روی وزن گیری گوسفند در نظر گرفت.

تاثیر وزن روی قیمت گوسفند

وزن گوسفنده زنده قیمت را مشخص می کند. به این صورت که وقتی قیمت گوسفند زنده توسط مرکز خرید و فروش دام زنده شهرداری اعلام می شود، نرخ اعلام شده همانطور که بالاتر هم توضیح دادم برای هر کیلو گوسفند می باشد. بنابراین وزن مهمترین عامل در تعیین قیمت نهایی و هزینه لازم برای خرید و سفارش شما خواهد بود. وقتی به مراکز کشتارگاه دام کشتار روز مراجعه می کنید باید مشخص کنید که گوسفند چند کیلویی برای سفارش در نظر دارید.

یک نکته مهم که باید در رابطه با تاثیر وزن روی قیمت روز گوسفنده زنده بدانید این است که: در اکثر مراکز فروش گوسفندان با وزن بالا را سعی می کنند با قیمت کمتری به فروش برسانند. البته حال برعکس آن هم وجود دارد که گوسفندان با وزن پایین را گرانتر میفروشند. این موضوع را بالاتر در بخش دلیل اختلاف قیمت گوسفند و قیمت بره برای شما توضیح دادیم.

قیمت بره زنده

به بچه گوسفند بره گفته می شود. بره به انگلیسی Lamb و غلط املایی آن fvi ckni می باشد. در بخش غلط املایی گوسفند نیز اشاره کردیم که این مورد ‘,stkn ckni نوشته می شود. این برای حالتی است شما اشتباه تایپی داشته باشید. در کنار فروش گوسفندان مجموعه گوسفند زنده 1400 برای عید قربان و مراسمات مذهبی همچون عاشورا، تاسوعا، قربانی برای حجاج و … اقدام به خرید و فروش بره زنده نیز کرده است. در صورتی که شما به یک حیوان کوچکتر با وزن پایین نیاز داشته باشید می توانید در بین بره های موجود یک مورد را برای خود در نظر بگیرید.

مهمترین سوال کاربران از ما قیمت بره زنده در قم می باشد. از آنجایی که بیشتر خرید و فروش دام زنده در قم صورت میگیرد، افراد دنبال قیمت بره در قم و سایر شهرهای دیگر هستند. از آنجایی که میزان خرید و فروش گوسفند زنده در قم بیشتر از دیگر شهرها می باشد، اکثر دامداران بعد از پرواربندی گوسفندان، دام های خود را برای فروش به شهر قم میبرند.

متوسط وزن بره زنده

همانطور که متوسط وزن گوسفنده زنده امروز را برای شما توضیح دادیم، موضوع وزن بره زنده نیز از اهمیت بسیاری برای افراد برخوردار است. در صورتی که تمایل به خرید بره دارید لازم است بدانید که عوامل مختلفی در وزن گیری بره ها همچون گوسفندان تاثیر گذار خواهد بود. تمامی مواردی که بالاتر به عنوان عوامل تاثیرگذار روی وزن گوسفنده زنده توضیح دادیم، برای بره ها هم صدق می کند. بنابراین تنها در اینجا به طور کلی می توان یک بره را از 25 کیلو گرم تا 45 کیلو گرم در نظر گرفت. در حالت متوسط می توان وزن بره را 35 کیلو دانست.

دقت داشته باشید که نژاد بره مهمترین عامل در متوسط وزن آن می باشد. بنابراین این مورد را در نظر داشته باشید که ممکن است در هر نژادی در سنین مختلف اعداد وزن برای هر کدام مختلف باشد.

قیمت آنلاین گوسفند زنده

قیمت خرید گوسفند زنده در تهران و کرج

برای خرید گوسفنده زنده در تهران لازم است به مراکز خرید و فروش دام زنده معتبر مراجعه کنید. ممکن است بخواهید از میادین شهرداری یا مراکز مختلف کشتار روز که با عنوان کشتارگاه دام زنده روز فعالیت دارند خرید خود را انجام دهید. عزیزانی که در کرج هستند می توانند در محدوده خود در صورت موجود بودن مرکز کشتارگاه دام زنده گوسفند اقدام به خرید از آنجا کنند.

توجه داشته باشید که قیمت گوسفند زنده 1400 در عید قربان برای قربانی و ذبح نسبت دیگر مراکز ارزان تر خواهد بود. تفاوتی ندارد که شما در چه منطقه ای از تهران یا کرج باشید. برای خرید دام زنده شهرداری می توانید در هر ساعت از شبانه روز با مشاوران مجموعه گوسفند 1400 تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. ما سفارش شما را در کمترین زمان ممکن به دست شما خواهیم رساند.

یکی از نکاتی که باید به آن اشاره داشته باشیم مربوط به فعالیت در تمام 22 منطقه پایتخت می باشد که چهار جهت اصلی را شامل می شود.

 • غرب تهران
 • شرق تهران
 • شمال تهران
  • شمال غرب
  • شمال شرق
 • جنوب تهران
  • جنوب غرب
  • جنوب شرق

برای ما تفاوتی ندارد که شما در کجای این مناطق ساکن هستید. تنها از طریق ارتباط با شماره تلفن مرکز فروش دام کشتار روز می توانید اقدام به خرید گوسفند زنده اینترنتی به صورت آنلاین کنید.

پرورش 100 درصد ارگانیک

شاید مثل بسیاری از افراد جامعه مصرف محصولات ارگانیک برای شما مهم باشد. همه ما به خوبی می دانیم چه تفاوتی بین محصولات ارگانیک و غیر ارگانیک چه تفاوت هایی وجود دارد. مجموعه دام زنده 1400 مفتخر است که اعلام کند تمامی دام های ما به صورت کاملا طبیعی و صد در صد ارگانیک رشد می کنند. هیچگونه داروهایی شیمیایی برای افزایش وزن یا تغذیه دام ها به کار نمیگیریم. دقت داشته باشید که گوسفند زنده، بره زنده، گاو و گوساله زنده، بز و بزغاله (کهره) و … همگی در مناطق آذربایجان غربی و سمت کردستان پرورش داده می شوند. بی شک شما هم از کیفیت دام های این محدوده ها در کشور با خبر هستید.

کلیه تغذیه دام ها در مراتع کوهستانی و چراگاه ها از طریق گیاه می باشد. بنابراین شما با خرید گوسفند زنده از مرکز کشتارگاه تهران یک محصول دامی کاملا ارگانیک خریداری کرده اید. ما این مورد را برای شما تضمین می کنیم و خیالتان از این بابت کاملا راحت باشد.

استان / نام محصولنرخ گوسفندمیانگینساعت
حداقلحداکثر
تهران470,000480,000427,50011:58
کرج470,000480,000427,50011:58
اصفهان470,000480,000403,75011:58
يزد480,000490,000410,00011:58
اردبيل440,000450,000397,50011:58
خراسان رضوی470,000480,000391,25011:58
فارس480,000490,000420,00011:58
کردستان460,000470,000430,00011:58
همدان460,000470,000400,00011:58
قم470,000480,000415,00011:58
سیستان و بلوچستان460,000470,000395,00011:58
آذربايجان شرقی440,000450,000405,00011:58
میانگین460,000408,636

مرکز خرید و فروش گوسفند زنده عید قربان

در بخش سوالات به موضوع از کجا گوسفند زنده بخریم اشاره کردیم. لازم است بدانید که در طی سال های اخیر در ایام خاص همچون عید قربان، ماه محرم و … مراکز مختلفی به عنوان مرکز معتبر خرید و فروش دام زنده برای عید قربان در نظر گرفته می شود. این مراکز توسط اتحادیه دام زنده و شهرداری انتخاب می شوند. البته این بدان منظور نیست که دیگر مراکز معتبر نبوده و نباید از آنها خرید کرد. هیچ تفاوت خاصی بین آنها وجود ندارد و شما اگر برای ذبح و قربانی کردن گوسفند زنده در عید قربان قصد خرید دارید می توانید از هر مرکزی خرید خود را انجام دهید.

تنها پیشنهاد ما برای شما همشهریان عزیز این است که سعی کنید تا جای ممکن از مراکز معتبر که دارای مجوز رسمی شهرداری هستند خرید خود را انجام دهید. همانطور که در بخش های ابتدایی اشاره کردیم قیمت گوسفند زنده عید قربان ممکن است با سایر زمان ها متفاوت باشد. دلیل این مورد کاملا مشخص است. در روز عید قربان هر ساله میزان تقاضا برای خرید گوسفنده زنده بسیار زیاد بوده و ممکن است قیمت آن به دلیل کاهش موجودی دام زنده در مرکز خرید و فروش افزایش پیدا کند.

موضوع مهمی که در رابطه با قیمت دام زنده عید قربان وجود دارد مربوط به قیمت در ساعت اولیه روز و نرخ در ساعات پایانی روز می باشد. هر چند برخی افراد دقیقا در روز عید قربان اقدام به خرید نکرده و این مورد را به سایر روزهای قربان تا عید غدیر موکول می کنند. همانطور که میدان فاصله قربان تا عید غدیر خم 10 روز می باشد و بسیاری از مردم در فاصله بین این ده روز اقدام به قربانی کردن گوسفند زنده می کنند.

مرکز خرید و فروش گوسفند زنده

مراکز کشتار دام زنده شهرداری تهران و کرج

لیست مراکز عرضه دام زنده شهرداری تهران را در این بخش برای شما کاربران عزیز گوسفند زنده 1400 آماده کرده ایم. توجه داشته باشید که مراکز عرضه دام کشتار روز برای ذبح در پایتخت و کرج بسیار زیاد می باشند. ما در اینجا سعی می کنید به چندین مورد در اینجا اشاره کنیم. دقت داشته باشید که هیچ تفاوت خاصی بین این مراکز عرضه دام و کشتارگاه ها وجود ندارد. هیچ فرقی نمیکند که به کدام یک مراکز خرید و فروش مراجعه کرده و اقدام به خرید گوسفند کنید. تنها تفاوتی که ممکن است تنها در برخی از آنها وجود داشته باشد مربوط به قیمت گوسفنده زنده است که بخش های خصوصی و کشتارگاه های شخصی نسبت میادین شهرداری سعی می کنند کمتر اعلام کنند.

 • مرکز عرضه دام کشتار حکیمیه
 • کشتارگاه حکیمیه
 • دام قائم
 • قائم شهر
 • دام زنده منطقه 15
 • مرکز دام کشتار منطقه 18
 • مرکز فروش دام زنده خاوران
 • مرکز خرید و فروش و عرضه دام کشتار آزادگان
 • اسلام آباد
 • مراکز عرضه کشتار روز افسریه
 • دام کشتار منطقه 1، 2، 3، 4، 5، 6، 7، 8، 9، 10، 11، 12، 13، منطقه 14، منطقه 15، 16، 17، منطقه 18 شهرداری تهران، منطقه 19 شهرداری، منطقه 20، 21 و منطقه 22
 • مراکز عرضه دام زنده غرب تهران
 • مرکز خرید دام زنده شهریار ( قیمت گوسفنده زنده در شهریار)
 • مرکز عرضه دام کشتار شرق تهران
 • اسلام شهر
 • مرکز عرضه دام زنده شهرداری سون شیپ
 • مرکز فروش گوسفند زنده سون دام
 • گوسفند شیپ لاین
 • گوسفنده زنده های شیپ
 • livesheep.net
 • livesheep.co
 • شیپ 98
 • شیپ سیتی
 • گوسفند 98
 • گوسفند 1400
 • دیوار شیپ
 • و …

مواردی که در لیست بالا به آنها اشاره کردیم جزو بخش هایی هستند که شما می توانید برای خرید گوسفنده زنده شهرداری به آنجا مراجعه کنید.

ویدیو چرای گوسفندان در ییلاق:

 

 

فروش گوسفند زنده تهران در تمام مناطق

همشهریان گرامی خدمات اصلی مجموعه ما (گروه gosfand400.ir) به طور کلی تمام 22 منطقه تهران را تحت پوشش قرار داده و شما می توانید در هر محدوده ای که هستید بدون نیاز به حضور در محل کشتارگاه و مرکز عرضه دام بهداشتی اقدام به خرید گوسفنده زنده شهرداری کنید. کلیه خدمات دام کشتار به منظور ذبح و قربانی در عید قربان تا عید غدیر خم، کشتار روز برای مصرف گوشت قرمز عرضه می شود.

مرکز عرضه دام زنده در مناطق تهران

منطقه یک تهران

منطقه 1: پایتخت در شمال شهر واقع شده است که شامل محله های زیر می باشد.

ازگل – اقدسیه – الهيه – امامزاده قاسم – اوین – باغ فردوس – تجریش – جماران – چیذر – دارآباد – دربند – درکه – دزاشیب – جوزستان – زعفرانیه – سوهانک – شهرک نفت – شهرک محلاتی – فرمانیه – فرشته – قیطریه – کاشانک – کامرانیه – محمودیه – نیاوران – ولنجک

منطقه دو شهرداری

منطقه 2: در سمت شمال شرق میدان آزادی واقع شده است و از غرب تا شمال غرب تهران ادامه دارد.

برق آلستوم – تهران ویلا – ستارخان – سعادت آباد – شهرک غرب – شهرک مخابرات – شهرآرا – صادقیه – طرشت – فرحزاد – گیشا – همایون شهر – مرزداران

منطقه سه شهرداری

منطقه 3: در شمال شرقی تهران واقع شده است. در زیر لیست محله های این محدوده را می توانید مشاهده کنید.

اختیاریه – پاسداران – دروس – دولت – دیباجی – جردن – ولیعصر – سیدخندان – ظفر – قلهک – میرداماد – ونک

منطقه چهار

منطقه 4: تهران نیز در شمال شرق واقع شده است و شامل محله های زیر می باشد. در صورتی که برای این محدوده قصد خرید گوسفند زنده دارید می توانید با ما در ارتباط باشید.

بلوار پروین – تهرانپارس – حکیمیه – سراج – شمس آباد – مجیدیه – شمیران نو – علم و صنعت – فرجام – قنات کوثر – لویزان – شیان – مهران – نارمک – هروی – هنگام

منطقه پنج

منطقه 5: شهرداری در شمال غرب تهران قرار داد. محدوده و بخش های این ناحیه محله های زیر را تحت پوشش قرار میدهد.

آيت الله كاشانی – اشرفی اصفهانی – باغ فیض – بلوار فردوس – پونک – جنت آباد – حصارک – سازمان برنامه – شاهین – شهران – شهر زيبا – شهرک آپادانا – شهرک اکباتان – شهرک اندیشه – شهرک پرواز – شهرک کوهسار – شهرک نفت – شهرک والفجر – کنکوی – ارمکوی – بیمه

منطقه شش

منطقه 6: اگر در مرکز تهران در محدوده منطقه 6 شهرداری هستید می توانید تنها از طریق یک تماس با شماره تلفن ما اقدام به سفارش دام زنده گوسفند و بره زنده کنید.

آرژانتین – ساعی – امیرآباد – ایرانشهر – بهجت آباد – پارک لاله – جنت – رفتگر – جمالزاده – دانشگاه تهران – شریعتی – شیراز – عباس آباد – فاطمی – قائم مقام – سنائی – قزل قلعه – کشاورز غربی – کریمخان – گاندی – میدان جهاد – میدان ولیعصر – نصرتی – یوسف آباد

منطقه هفت

منطقه 7: این بخش دارای ۵ ناحیه می‌ باشد. مرز شمالی منطقه 7 بزرگراه رسالت، مرز شرقی خیابان‌ های مجیدیه و سبلان، مرز جنوبی خیابان‌ های انقلاب و دماوند، مرز غربی بزرگراه شهید مدرس و خیابان دکتر مفتح است.

اجاره دار – ارامنه – امجدیه – خاقانی – باغ صبا ، سهروردی – بهار – حشمتیه – خواجه نصیر – حقوقی – دبستان،مجیدیه – سبلان – عباس آباد،اندیشه – قصر – کاج – کریمخان – مطهری نامجو – نظام آباد – نیلوفر،شهید قندی – هفت تیر

منطقه هشت

منطقه 8: یکی از دیگر از مناطقی که در شرق تهران واقع شده است مربوط به منطقه 8 شهرداری می باشد. همشهریان عزیزی که در این محدوده زندگی می کنند می توانند به صورت اینترنتی قیمت آنلاین گوسفند زنده را از طریق تماس با مدیر بخش خرید و فروش دریافت کنند.

تسلیحات – تهران پارس – دردشت – زرکش – فدک – کرمان – لشکر – مجیدیه جنوبی – مدائن – نارمک – وحیدیه – هفت حوض

منطقه نه

منطقه 9: در محدوده غرب و مرکز تهران قرار دارد. بخش های مهم محدوده فرودگاه مهرآباد محسوب می شود. ساختمان مرکزی شهرداری در منطقه نه در خیابان آزادی تقاطع استاد معین واقع شده است.

استاد معین – امامزاده عبدالله – دکتر هوشیار – سرآسیاب، مهرآباد – شمشیری – شهید دستغیب – فتح – صنعتی – فرودگاه مهرآباد جنوبی

منطقه ده

منطقه 10: جزو مناطقی است که در مرکز تهران واقع گردیده است. تعداد محله های این ناحیه بسیار زیاد بوده و که در زیر می توانید لیست آن را مشاهده کنید.

بریانک – سلیمانی تیموری – شبیری جی، هفت چنار – سلسبیل جنوبی – کارون جنوبی – هاشمی – زنجان جنوبی – سلسبیل شمالی – کارون شمالی، -آذربایجان – آزادی – امام خمینی – جیحون – حسام الدین – خوش – دامپزشکی – رودکی – سینا – قصرالدشت – مالک اشتر – نواب – کارون – کمیل

منطقه یازده

منطقه 11: تهران جزو مناطقی است که از شمال به میدان انقلاب و خیابان آزادی محدود می شود. همچنین لازم به ذکر است که از سمت شرق به خیابان‌ وحدت اسلامی و خیابان حافظ محدود شده است. در نهایت از سمت جنوب به میدان راه‌ آهن و خیابان شوش محدود شده و همچنین از سمت غرب نیز به خیابان‌ های شهید نواب صفوی و شهید ابراهیمی، یا شهید عباسی و میدان حق‌ شناس محدود گردیده است.

شیخ هادی – انقلاب – امیریه ( فرهنگ ) – فروزش – قلمستان – منیریه – حشمت الدوله – جمالزاده – اسکندری – دخانیات – مخصوص – جمهوری – حر – انبار نفت – آگاهی – راه آهن – عباسی – هلال احمر – ابوسعید – اسکندری جنوبی – پاستور – حسن آباد – گمرک – وحدت اسلامی – ولیعصر – کارگر جنوبی – کاشان

منطقه دوازده

منطقه 12: در مرکز تهران واقع شده و جزو مناطق قدیمی پایتخت محسوب می شود. عزیزانی که در این محدوده و این محله ها ساکن هستند، جهت ثبت سفارش گوسفنده زنده با قیمت ارزان و مناسب می توانند همین حالا با مرکز عرضه دام زنده شهرداری گوسفند 1400 در تماس باشند.

اگر برای عید قربان نیاز به خرید دام کشتار جهت قربانی کردن دارید نیز می توانید با ما در ارتباط باشید.

بهارستان – فردوسی – امامزاده یحیی – پامنار – بازار – سنگلج – تختی – هرندی – آبشار – قیام – کوثر – ایران – دروازه شمیران – امین حضور – پانزده خرداد – پیچ شمیران – خراسان – ری – سعدی – لاله زارنو – مولوی – میدان قیام

منطقه سیزده

منطقه 12: شهرداری در شرق تهران واقع شده است. در این محدوده محله های زیر قرار دارند که می توانید در ادامه مشاهده کنید.

صفا – شهید اسدی – زاهد گیلانی – اشراقی – دهقان – نیروی هوایی – پیروزی – حافظیه – امامت – شورا – آشتیانی – زینبیه – سرخه حصار، -تهران نو – دماوند – نیرو هوایی

منطقه چهارده

منطقه 14: دارای 6 ناحیه و دارای 26 محله می باشد که جزو مناطق پرجمعیت در پایتخت محسوب می شود.

شکوفه – چهارصد دستگاه – جابری – دژکام – شاهین – مینای شمالی – نیکنام – آهنگران – بروجردی – صد دستگاه – فرزانه – سر آسیب دولاب، – شیوا – نبی اکرم (ص) – شهرابی ( قیام ) – شکیب – پرستار – سیزده آبان – ابوذر – تاکسیرانی – مینای جنوبی – دولاب – خاوران – آهنگ شرقی – آهنگ – قصر فیروزه – اتوبان محلاتی – افراسیابی شمالی – اندرزگو – پاسدار گمنام – شهید محلاتی – فلاح – نبرد – هفده شهریور

منطقه پانزده

منطقه 15: شهرداری تهران در جنوب شرقی قرار دارد. این منطقه دارای دو محله محبوب به نام افسریه و خاوران می باشد. همچنین لازم به ذکر است که پایانه اتوبوسرانی غرب در خاوران واقع شده است.

همشهریان عزیز که تمایل به خرید دام کشتار روز دارند می توانند برای خرید انواع دام زنده همچون: گوسفند زنده، بره زنده و … در صورت نیاز به مرکز عرضه و کشتارگاه مراجعه کنند یا اینکه به صورت غیرحضوری از طریق سایت اینترنتی آنلاین اقدام به ثبت سفارش خود کنند.

مظاهری – مینابی – بیسیم – شوش – طیب – مطهری – ابوذر – هاشم آباد – اتابک – شهید بروجردی – کیانشهر شمالی – کیانشهر جنوبی – رضویه – مشیریه – افسریه شمالی – افسریه جنوبی – مسعودیه – والفجر – قیامدشت – خاورشهر – آهنگ – اتوبان بعثت – افسریه – خاوران – مشیریه

منطقه شانزده

منطقه 16: در رابطه با منطقه 16 باید عرض کنیم که این محدوده از سمت شمال به خیابان شوش، از سمت جنوب به بزرگراه آزادگان، از سمت شرق به خیابان فدائیان اسلام و همچنین از سمت غرب به خیابان بهمن‌ یار محدود شده است. منطقه 16 در بخش جنوب و جنوب شرقی تهران می باشد.

جوادیه – نازی آباد – خزانه – شهرک بعثت – علی آباد شمالی – یاخچی آباد – چهارصد دستگاه – تختی – علی آباد جنوبی – باغ آذری – راه آهن – رجایی – هلال احمر – یاخچی آباد

منطقه هفده

منطقه 17: نیز جزو مناطقی است که در جنوب پایتخت واقع گرده است.

ابوذر غربی – آذری – امامزاده حسن – یافت آباد – جلیلی – زهتابی – زمزم – سجاد – گلچین – وصفنارد – ابوذر شرقی – باغ خزانه – بلورسازی – مقدم – ابوذر – امام زاده حسن – قزوین – قلعه مرغی – میدان بهاران

منطقه هجده

منطقه 18: شهرداری تهران در جنوب غرب واقع گردیده است. توجه داشته باشید که محدوده منطقه هجده شامل محله های زیادی می باشد. در صورتی که جزو کسانی هستید که در این محله ها زندگی می کنید می توانید برای خرید از مرکز عرضه دام زنده کشتار منطقه 18 در هر زمان سفارش خود را با یک تماس ثبت کنید. پیک های ما سفارش گوسفند و بره زنده زنده شما را در کمترین زمان ممکن درب منزل و در محل شما تحویل خواهند داد.

همچنین لازم است بدانید که اگر شما بخواهید یک قصاب ماهر برای انجام کارهای قصابی و ذبح برای شما ارسال می شود. اشاره به این نکته که حمل و نقل در مجموعه گوسفند زنده 1400 رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد.

فردوس – تولیدارو – بهداشت – ولیعصر شمالی – رجائی – ولیعصر جنوبی – صادقیه – صاحب الزمان – یافت آباد جنوبی – یافت آباد شمالی – شاد آباد – هفده شهریور – امام خمینی – شمس آباد – خلیج فارس شمالی – خلیج فارس جنوبی – اتوبان آزادگان – خلیج فارس – سعید آباد – شهرک صاحب الزمان – شهرک ولیعصر

منطقه نوزده

منطقه 19: نیز در جنوب تهران واقع گردیده است. محله های این محدوده شامل  موارد زیر می باشد.

خانی آباد نو شمالی – اسفندیاری و بستان – بهمنیار – خانی آباد نو جنوبی – شریعتی جنوبی – شریعتی شمالی – شکوفه جنوبی – شکوفه شمالی – نعمت آباد – دولت خواه – اسماعیل آباد – شهید کاظمی – رسالت – خانی آباد نو – عبدل آباد

منطقه بیست

منطقه 20: محدوده شهر ری نیز جزو مناطق جنوب می باشد.

اقدسیه – صفائیه – ظهیر آباد – غیوری – جوانمرد – حمزه آباد – دیلمان – فیروزآبادی – منصوریه – ۱۳آبان – دولت آباد – شهادت – استخر – بهشتی – سرتخت – علائین – نفر آباد – ولی آباد – امین آباد – تقی آباد – نظامی – عباس آباد – کهریزک

منطقه بیست و یک

منطقه 21: در غرب تهران واقع شده و همچنین در سمت شرق منطقه 22 قرار دارد.

شهرک دریا – تهرانسر غربی – تهرانسر شرقی – باشگاه نفت – تهرانسر مرکزی – شهرک پاسداران – تهرانسر شمالی – شهرک آزادی – شهرک فرهنگیان – شهرک استقلال – شهرک دانشگاه – چیتگر شمالی – چیتگر جنوبی (شهرک ۲۲ بهمن) – ویلا شهر – وردآورد – شهرک غزالی – شهرک شهرداری – اتوبان تهران کرج – بزرگراه فتح – تهرانسر – شهرک ۲۲بهمن – شهرک دانشگاه شریف

منطقه بیست و دو

در نهایت منطقه 22: شهرداری تهران که یکی از جدیدترین مناطق محسوب می شود شامل محله های زیر است.

دهکده المپیک – زیبا دشت بالا – گلستان شرقی – زیبادشت پائین – شریف – گلستان غربی – امید – دژبان – شهید باقری – آزادشهر – پیکان شهر – دریاچه چیتگر – شهرک راه آهن – شهرک گلستان

سایر شهرها و شهرستان های استان تهران

اسلام شهر – شهریار – شهر قدس – ملارد – صالحیه – پاکدشت – قرچک – ورامین – گلستان – ری – اندیشه – رباط کردیم – پرند – باغستان – پردیس – بومهن – باقر شهر – پیشوا – نسیم شهر – صباشهر – چهاردانگه – دماوند – حسن آباد – وحیدیه – نصیر شهر – فردوسیه – رودهن – شاهد شهر – صفادشت – فیروزکوه – لواسان – آبسرد – شریف آباد – کهریزک – فشم – جواد آباد – فرون آباد – آبعلی – کیلان – شمشک – احمد آباد مستوفی – ارجمند

خرید و فروش گوسفند زنده در کرج

همشهریان عزیز برای دریافت قیمت گوسفنده زنده امروز کرج و خرید از مرکز عرضه دام کشتار روز از کشتارگاه می توانند با وب سایت گوسفند زنده 1400 برای عید قربان و قربانی تماس بگیرند.

مرکز خرید و فروش دام زنده در کرج

منطقه 1: عظیمیه، اسلام آباد – خیابان چالوس .عظیمیه کوه نور

منطقه 2: منطقه مرکزی کرج

منطقه 3: فردیس مرکزی

منطقه 4: بلوار ارم، بلوار دریا، مهرشهر شمالی، فاز چهار

منطقه 5: محدوده جنوبی خیابان قزوین از میدان دانشگاه تربیت معلم تا سه راه گوهردشت

منطقه 6: محدوده شمالی خیابان قزوین از میدان تربیت معلم تا میانجاده

منطقه 7: محله های این محدوده شامل: گوهردشت، شهرک اوج، حسن آباد، حیدر آباد شرقی

منطقه 8: محدوده جهانشهر تا سه راه گوهردشت

منطقه 9: بخش جنوب خیابان قزوین حد فاصل سه راه گوهردشت تا ابتدای کرج مرکزی

منطقه 10: منظریه، وحدت، شهرک تا ابتدای سه راهی نرسیده به نیروگاه منتظر القائم

منطقه 11: شهرک کلاک

منطقه 12: کیانمهر و قسمت جنوبی چهاربانده و آق تپه جنوبی

قیمت آنلاین گوسفند زنده از طریق سایت اینترنتی

قیمت گوسفند زنده آنلاین یکی از ویژگی هایی است که داخل سایت می توانید اقدام به دریافت آن کنید. البته همانطور که گفتیم به دلایل نوسانات زیاد باید برای دریافت قیمت روز گوسفنده زنده با شماره تلفن تماس مرکز خرید و فروش تماس بگیرید. از طریق سایت های زیادی که تحت عنوان سایت فروش گوسفندان، گوسفند فروشان و یا سایت گوسفند فروشی در حال فعالیت می باشند می توانید اقدام به دریافت نرخ دام زنده به روز کنید. از آنجایی که نرخ توسط اتحادیه دام کشتار برای هر روز تعیین می شود ممکن است برخی سایت ها بروز نباشند و قیمت اعلام شده در سایت قدیمی باشد. با این وجود می توانید از طریق شماره تلفن درج شده در سایت با فروشندگان آنها در ارتباط باشید.

Address:
گوسفند زنده 1400
Phone:
+98 0919 409 7369

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *