قیمت مرغ و خروس زنده محلی برای قربانی و دفع بلا

قیمت خروس زنده برای قربانی در تهران و کرج سال 99 و 1400 برای قربانی کردن، ذبح برای دفع بلا و چشم زخم توسط مجموعه مرغ زنده 1400 اعلام شد. جهت خرید مرغ و خروس زنده با قیمت ارزان تماس بگیرید. طیور محلی ارائه شده در این مجموعه برای کشتار بوده و همشهریان عزیز می توانند جهت سفارش آنلاین و دریافت قیمت روز با ما ارتباط برقرار کنند.

خدمات مربوط به این طیور در حال حاضر توسط ما در شهر تهران و کرج عرضه می باشد. بنابراین در صورتی که در سایر شهرها و شهرستان ها هستید می توانید به مراکز خرید و فروش در شهر خود مراجعه کنید. نکات مربوط قیمت خروس زنده سال 99، 98 و سال 1400 می باشد.

خرید خروس زنده محلی برای قربانی

همه ما به خوبی میدانیم که در کشور های مسلمان مردم طبق آداب و رسوم خود برای مختلفی اقدام به قربانی کردن دام زنده می کنند. این مورد در رابطه با طیور به همین شکل بوده و برای موارد خاصی افراد دست به قربانی کردم خروس محلی میزنند. البته مرغ و خروس محلی بیشتر برای موارد خاصی همچون دفع بلا، چشم زخم و برخی مواقع برای بیماران جهت سلامتی و بهبودی صورت میگیرد. با این وجود در صورتی که قصد خرید خروس زنده دارید می توانید با مجموعه گوسفند زنده 1400 که به عنوان مرکز خرید و فروش طیور محلی برای کشتار می باشد در ارتباط باشید. خدمات این مجموعه به صورت حضوری و غیرحضوری عرضه می شود.

خروس به انگلیسی Rooster 🐓 که غلط املایی آن ov,s ckni می باشد.

قیمت خروس زنده

خرید مرغ زنده محلی

در رابطه با مرغ هم باید بگوییم که نرخ مرغ زنده کیلویی برای کشتار یا همان قربانی کردن در نظر گرفته می شود. بسیاری از افراد همانطور که گفته شد برای موارد خاصی اقدام به قربانی کردن طیور می کنند. برخی از این موارد خاص به صورتی می باشد که ممکن است نیاز به مرغ باشد. حتی گاهی مواقع شرایط و شکل ظاهری از نظر رنگ و سن آنها بسیار حائز اهمیت می باشد. برای خرید مرغ زنده محلی نیز همچون خدمات خروس می توانید با مشاور ویژه ما در این بخش تماس حاصل فرمایید.

توجه: دقت داشته باشید که علاوه بر این دو طیور امکان خرید بوقلمون زنده محلی و شترمرغ نیز در این مرکز فروش امکان پذیر می باشد. نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که تمامی این طیور تنها برای کشتار عرضه می شود و برای نگهداری و پرورش نمی باشند.

مرغ به انگلیسی Chicken 🐔 که غلط املایی آن lvy ckni می باشد.

قیمت خروس زنده

یکی از مهمترین بخش ها در اینجا که ممکن است برای شما حائز اهمیت باشد مربوط به قیمت خروس زنده در تهران و کرج می باشد. شاید تنها نکته ای که در اینجا باید بدانید این باشد که قیمت خرید خروس محلی زنده برای کشتار و قربانی با قیمت سایر خروس های ماشینی متفاوت می باشد. همانطور که میدانید نرخ مرغ و خروس ماشینی یا به اصطلاح صنعتی به صورت کیلویی محاسبه می شود و هیچ مورد دیگر ملاک قیمت گذاری آن نمی باشد. یعنی وزن آن را ضربدر قیمت هر کیلو گوشت آن می کنند. البته لازم است بدانید که در نوع طیور محلی هم وزن اهمیت دارد اما قیمت آن با سایر موارد کاملا متفاوت است.

قیمت خروس زنده در تهران و سایر شهرها با ملاک های مختلفی قیمت گذاری شده و باید بدانید که نرخ آن بالاتر از نرخ دیگر موارد می باشد. این نوع طیور از آنجایی که محبوبیت خاصی دارد و در ذبح و قربانی کردن بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد قیمت بالایی دارد. جهت اطلاع از قیمت روز خروس سال 1400 می توانید همین حالا با مدیر فروش ما تماس بگیرید.

قیمت خروس زنده برای قربانی در تهران

برخی ملاک ها و مواردی که روی قیمت خروس تاثیر گذار است عبارتند از:

 • وزن خروس
 • رنگ خروس که اهمیت زیادی برای برخی افراد دارد
 • سن
 • خروس لاری یا معمولی
 • نژاد
 • در برخی مواقع رنگ چشم
 • تاجدار بدون تاج
 • و …

دقت داشته باشید که برخی موارد بالا تنها در مواقع خاصی در نظر گرفته می شود. در حالت معمولی قیمت تعیین شده برای خروس زنده کلی بوده و محدوده مشخصی دارد.

قیمت مرغ زنده

تمامی مواردی که بالاتر در رابطه با خروس گفتیم در مورد مرغ زنده محلی نیز به همین صورت است. برای خرید مرغ زنده در تهران و کرج به منظور کشتار، قربانی، ذبح برای دفع بلا، ذبح برای چشم زخم، قربانی برای ماشین و خانه خریداری شده و … می توانید در هر زمانی در صورت امکان به محل کشتارگاه مراجعه کنید، یا در صورت عدم امکان مراجعه حضوری می توانید با ما تماس گرفته و سفارش خود را به صورت اینترنتی از طریق سایت آنلاین ما انجام دهید.

همانند خروس های محلی قیمت مرغ زنده نیز با مرغ های صنعتی و ماشینی متفاوت بوده و موارد مختلفی در قیمت گذاری آن دخیل هستند. بنابراین لازم است بدانید که نرخ خرید مرغ محلی نسبت به سایر موارد گران تر است.

قیمت خرید مرغ زنده محلی

برخی مواردی که می تواند در قیمت گذاری مرغ های محلی زنده تاثیرگذار باشند را برای ادامه برای شما لیست کرده ایم.

 • رنگ مرغ در برخی مواقع اهمیت زیادی دارد.
 • سن
 • وزن
 • مرغ لاری یا معمولی
 • رنچ چشم
 • دارای تاج یا بدون تاج
 • نوع و نژاد مرغ
 • و …

قیمت خروس سیاه رنگ

شرایط و اجرای آداب و رسوم در مناطق مختلف متفاوت است. برخی افراد اعتقاد خاصی به قربانی کردن خروس سیاه رنگ دارند. البته درباره مرغ سیاه هم این مورد وجود دارد. قیمت خروس زنده سیاه رنگ نسبت به سایر رنگ ها به دلیل کمیاب بودن آن بالا می باشد. در صورتی که شما برای مورد خاصی قصد خرید خروس سیاه جهت قربانی کردن هستید باید بگوییم که در این مجموعه گوسفند زنده 1400 انواع خروس در رنگ های مختلف به فروش میرسد.

شرایط و احکام ذبح و قربانی کردن خروس چیست؟

برخی افراد به موضوع مهمی که در رابطه با احکام قربانی کردن خروس زنده می باشد اهمیت نمیدهند. این موضوع بسیار حائز اهمیت بوده و باید شرایط لازم آن هنگام ذبح رعایت شود. برای اینکه مهم بودن این مورد را بدانید باید به شما بگوییم که اصلا به چه دلیلی اقدام به قربانی کردن طیور یا دام زنده می کنید. کاملا مشخص است که برای مواردی همچون: نذری دادن، برای بهبود بیماری خاص، دفع و دور کردن بلا، چشم زخم و … مردم اقدام به خرید خروس کرده و اقدام به ذبح آن می کنند.

بنابراین لازم است بدانید که هر کدام از این موارد دعای مخصوص خودش را دارید و فرد ذبح کننده باید دعای ذبح مرغ و خروس برای هر منظوری را هنگام قربانی کردن بخواند.

همچنین یکی از احکام دینی دیگر که در رابطه با این موضوع وجود دارد، مربوط به عدم ذبح و قربانی در ساعت های خاصی از روز می باشد. بررسی و بحث در رابطه با این موضوعات خارج از حوصله این بخش می باشد و ما در بخش های بعدی سایت در بخش مقالات آموزشی اطلاعات جامع و کامل در رابطه با شرایط احکام دینی و دعا هنگام ذبح دام زنده و طیرو را برای شما قرار میدهیم.

قیمت خروس سیاه رنگ در تهران و کرج

مزایای خرید مرغ و خروس از گوسفند 1400

امروزه مراکز خرید و فروش خروس زنده در تهران و کرج بسیار زیاد می باشد. این مورد در رابطه با مراکز فروش مرغ زنده محلی نیز صدق می کند. لازم است بدانید که کشتارگاه های زیادی در سطح پایتخت وجود دارند که تنها برخی از آنها دارای مجوز رسمی فعالیت از شهرداری هستند. اگر شما می خواهید از یک مرکز معتبر و مطمئن خرید کنید، می توانید علاوه بر خرید از مجموعه ما از شرایط و مزایای خاصی برخوردار باشید. اگر از قبل با ما آشنا باشید، بی شک ویژگی های خاص و خدمات بهداشتی ما را میدانید. با این وجود برخی از مزایای خرید خروس قربانی شامل موارد زیر می باشد.

 • پرورش کاملا ارگانیک طیور
 • پرورش بوقلمون زنده
 • پرورش و نگهداری خروس زنده در رنگ های مختلف (سیاه، سفید، قرمز، دم سیاه، قهوه ای و …)
 • نگهداری مرغ زنده در رنگ های مختلف (سفید، سیاه، خال دار، قهوه ای و …)
 • عرضه مرغ و خروس با قیمت ارزان نسبت به سایر مراکز فروش
 • دارای مجوز رسمی از شهرداری و مراکز ناظر بر این زمینه
 • پرورش شترمرغ زنده
 • بدون وجود دست دلال و واسطه
 • خرید مستقیم از دامدار
 • عرضه در میادین شهرداری
 • مرکز عرضه کشتارگاه و مکان مشخص
 • دارای سایت رسمی
 • ارسال قصاب به محل جهت ذبح و قربانی خروس خریداری شده
 • ارسال کارتخوان سیار
 • ارسال سریع سفارش
 • خدمات حمل و نقل و ذبح رایگان
 • و …

خرید اینترنتی مرغ و خروس قربانی

قیمت خروس در تهران و کرج برای قربانی کردن را در بالا به طور کامل خدمت شما همراهان عزیز توضیح دادیم. یکی از مواردی که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم امکان خرید از مرکز عرضه به صورت حضوری و غیر حضوری می باشد. در صورتی که محل زندگی شما از مرکز کشتارگاه ما دور است، شما بدون نیاز به صرف زمان و مراجعه به محل عرضه کشتار روز تنها از طریق تماس می توانید سفارش خود را غیرحضوری ثبت کنید. ما سفارش خروس یا مرغ محلی خریداری شده توسط شما را در کمترین زمان ممکن در محل تحویل میدهیم.

خرید خروس زنده

قربانی کردن خروس در محل

ممکن است شما کسی را برای قربانی کردن و ذبح خروس جهت دفع بلا یا چشم زخم یا هر مورد دیگری نداشته باشید. بنابراین پیک ما که سفارش طیور محلی شما را در محل تحویل می دهد می توانید در صورت تمایل از او بخواهید که در محل شما اقدام به ذبح خروس کند. این کار به صورت رایگان توسط قصاب ماهر ما به صورت اصولی و دقیق انجام خواهد شد.

نکته بسیار مهمی که باید بدانید اجرای صحیح احکام هنگام ذبح می باشد. از آنجایی که برخی موارد مختلفی مردم به اقدام به قربانی کردن خروس و مرغ زنده می کنند، برخی از این موارد دارای شرایط خاص و دعاهای خاصی می باشند. بنابراین برای اینکه کار شما درست صورت بگیرد، قصاب ما تمامی شرایط و احکام را همراه با دعا هنگام ذبح اجرا خواهد کرد.

کانال تلگرام خرید و فروش مرغ و خروس محلی

این روزها کانال های تلگرامی و گروه های تلگرامی زیادی برای خرید و فروش خروس زنده و مرغ زنده ساخته شده اند. البته در پیج اینستاگرام نیز می توان شاهد برخی پیج های اینستاگرامی بود که مراکز مختلف عرضه طیور محلی اقدام به قرار دادن تصاویر از مرغ و خروس خود کرده و نمونه های موجود برای فروش را داخل کانال خود قرار میدهند. اگر برای این منظور دنبال کانال تلگرام دام زنده که شامل کانال تلگرام قیمت خروس زنده و مرغ محلی باشد می توانید وارد کانال زیر شده و اطلاعات لازم را دریافت کنید. دقت داشته باشید که این کانال تنها در برخی مواقع خاص که قیمت ها به صورت اساسی تغییر می کنند اقدام به قرار دادن اخبار در این زمینه می کنند.